Na prodej velmi pěkný a útulný byt


NABÍDKA - PRODEJ

Cena: 5 990 000 Kč cena je uvedena bez provize

Zakázka: 20157157
Typ nemovitosti: Byt: 3+kk
Vlastnictví: Osobní
Energetická třída: G


Okres: Brno-venkov
Obec / Město: Popůvky
Ulice: Horní

Popis:

Výhradně jen u nás ! Velmi pěkný byt ve vyhledávané lokalitě. Nenechte si ujít tuto nabídku !
Brno, Popůvky, okr. Brno-venkov, ul. Horní. Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkný a útulný byt s dispozicí 3+kk, umístěný ve 2. podlaží 2. podlažního cihlového bytového domu.
Dispozice : Vstup do zádveří, předsíně, schodištěm do II: NP k bytu, chodba o cca 7 m2, samostatné vstupy z chodby do jednotl. místností a to obývací pokoj s kk o cca 30 m2 a se vstupem na balkon o cca 6 m2, ložnice o cca 12 m2 se vstupem na balkon, dětský pokoj o cca 10 m2, koupelna o cca 6 m2, WC o předsíň o 13,45 m2, úložný prostor v půdním prostoru domu. Topení formou ÚT, ohřev vody do topení, koupelny a kuchyně vlastním plyn. kotlem. Orientace stran výhledu z oken je SV okno z dětského pokoje, JZ okna z obývacího pokoje, ložnice a balkonu. Výhled a spolu využití vlastní okrasné zahrádky, domku na nářadí a vlastního venkovního posezení před bytovým domem. Celková plocha bytu je cca 80 m2. Dvě venkovní parkovací místa v ceně. Veškeré vybavení kuchyňské linky vč. zabudovaných spotřebiču je v ceně, rovněž tak zabudované šatní skříně v ložnici a děts. pokoji, markýza na balkoně. Byt je volný dle dohody, po úhradě kupní ceny a vkladu kupní smlouvy u katastrálního úřadu. Budeme se těšit na Vás při prohlídce a pokud se pro tento byt rozhodnete, jistě nebudete litovat. Je to prostě blízko k MHD, dobře dostupné, kousek do obchodního centra, stojí prostě za to a i kupní cena je příjemná a v případě vážného zájmu i cena k jednání, rovněž i poplatek provize za zprostředkování naší realitní kanceláři Vás neodradí, vždyť veškeré doprovodné služby včetně právních služeb jsou již zahrnuty v provizi. Od r.1991 jsme tady pro Vás, rádi Vám předáme naše zkušenosti v oboru realit při prohlídce a věřte, že bude nám ctí pro Vás pracovat.
Těšíme se na Vás, volejte a pište kdykoliv, jsme Vám k dispozici k prohlídce dle dohody, při které Vám sdělíme další podrobnosti. I když je byt nízkoenergetický, z důvodu, že není k dispozici PENB, ke splnění zák. povinnosti, označujeme kat. "G". Byt je volný dle dohody.

Makléř:

Josef Tkáč
602791497

fany1@centrum.cz

QR Kód