Na prodej dům s využitelným pozemkem


NABÍDKA - PRODEJ

Cena: 2 700 000 Kč cena je uvedena bez provize

Zakázka: 20115775
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Vlastnictví: Osobní
Energetická třída: G


Okres: Blansko
Obec / Město: Letovice
Část obce: Zábludov

Popis:

Krásná příroda v okolí domu, klidné místo a hlavně pohoda a klídek...Dobrá nabídka samostatně stojícího domu a pěkné zahrady nebo i stavebního pozemku ( pokud někdo chce ) Dům ve kterém můžete bydlet k dokončení rekonstrukce za dobrou cenu ! Nenechte si ujít tuto nabídku a přijďte na prohlídku !
Letovice, městská část Zábludov. Zde, v této pěkné a malebné obci, je k dispozici tato nabídka, která obsahuje dobrou nabídku, vhodnou pro zájemce, kteří hledají bydlení v menší obci a pěkný pozemek - zahradu v naprosto klidné části obce. Je zde možnost využít nejen stávající objekt, dům - bývalou zemědělskou usedlost obce k dokončení rekonstrukce ( projekt k rekonstrukci k dispozici ) ale i pěkný prostorný pozemek ke mj. s využitím nyní funkčně jako zahrady ale i se záměrem jeho využití ke stavbě domu. Zahrada - pozemek je uznán a schválený dle územního plánu jako stavební a pro Ty, kteří mají záměr stavět RD je to pěkné místo k bydlení na okraji obce. Stav stávajícího domu je obyvatelný, je zde samostatný vstup, chodba, chodba, 3 obytné místnosti vč. kuchyně, koupelny, WC, dále s možností vjezdu vraty do dvorní části domu. K dispozici je vlastní studna, v domě je zavedena funkční vodovodní přípojka a elektřina, topení teplovodní, ohřev vody topení nyní kotlem na tuhá paliva, ohřev vody do koupelny a kuchyně el. bojler, kanalizace je svedena do vlastní jímky na vyvážku. Garantujeme tuto nabídku jako prostou jakých-koliv závazků. Za tuto výbornou navrhovanou kupní cenu se zde prodává : dům s číslem popisným, pozemek zastavěná plocha domu s č. popisným o výměře 787 m2 na které stojí dům, soubor pozemků ( 3 pozemky ) o jejich celkové výměře 2497 m2, z nichž je podstaná část vedena v územním plánu jako stavební.
Nemovitosti jsou volné dle dohody, po úhradě kupní ceny a vkladu kupní smlouvy u katastrálního úřadu. Vzdálenosti orientačně : Brno 43 km, Letovice 2,5km, Boskovice 15 km, Blansko 26 km, Svitavy 28 km. Budeme se těšit na Vás při prohlídce a pokud se pro tyto nemovitosti rozhodnete, jistě nebudete litovat, stojí prostě za to a i kupní cena je příjemná, dle dohody i k jednání, rovněž i poplatek za zprostředkování naší realitní kanceláři Vás neodradí, veškeré doprovodné služby, spojené s převodem nemovité věci, jsou již zahrnuty v provizi. Od r.1991 jsme tady pro Vás, rádi Vám předáme naše zkušenosti v oboru realit při prohlídce a věřte, že bude nám ctí pro Vás pracovat.
Těšíme se na Vás, volejte a pište kdykoliv, jsme Vám k dispozici k prohlídce dle dohody, při které Vám sdělíme další podrobnosti. Z důvodu, že není k dispozici PENB, ke splnění zákonné povinnosti, označujeme kat. "G". Financování zajistíme výběrem úvěru prostřednictvím našeho finančního poradce.

Makléř:

Josef Tkáč
602791497

fany1@centrum.cz

QR Kód